Ciekawe

PROGRAM HOTELOWY Z CHANNEL MANAGEREM

Zapytania i prośby potencjalnych gości na pocztę e-mailową, telefon na recepcji, wreszcie cała masa kanałów internetowych – współcześnie sprzedaż pokoi w branży turystycznej ma mnóstwo przeróżnych źródeł. Zapewne wielu hotelarzy głowi się, jak to wszystko ogarnąć bez narażania się na kosztowne pomyłki. A wystarczyłoby zainwestować w odpowiedni program hotelowy z channel managerem, żeby wszystkie bolączki i zagrożenia zniknęły jak ręką odjął.


Nasza propozycja to niezawodny NFHotel

Taka przydatna funkcjonalność sprawia, że nie trzeba już osobiście nadzorować, czy aby na pewno dostępność pokoi na portalu rezerwacyjnym zgadza się z tym, co pokazuje program hotelowy. Channel manager sprawdza wszystko automatycznie, natychmiastowo aktualizując wszystkie niezbędne dane tam, gdzie tylko jest to konieczne. Tym samym znika uciążliwa konieczność ręcznego wpisywania wszystkiego np. do extranetu w bookingu czy innym serwisie. Nie wspominając już o zminimalizowaniu ryzyka wybitnie niechcianego overbookingu praktycznie do zera.

Byle tylko rzeczony channel manager był zintegrowany ze wszystkimi kanałami sprzedaży internetowej. Realia rynku turystycznego są takie, że zgodność z Booking.com jest absolutnie niezbędna. Resztę portali spokojnie można potraktować jako miły, niekoniecznie tak użyteczny dodatek.

Share: