Ciekawe

Automat fotograficzny jako element kampanii reklamowej

Nowoczesne agencje reklamowe korzystają z rozmaitych narzędzi do promowania produktów oferowanych przez swoich klientów. Poza innymi skutecznymi i sprawdzonymi materiałami, dodatkiem do kampanii promocyjnej może być na przykład automat fotograficzny. Rozbudowana opcja brandingu pozwala na dopasowanie fotobudki do innych elementów reklamowych, dzięki czemu całość jest spójna i zwraca natychmiastową uwagę.

Branding fotobudki reklamowej

Dzięki odpowiednio dobranej technologii druku oraz wysokiej jakości materiałów, możliwe jest uzyskanie doskonałej jakości wydruku na powierzchni każdej ściany automatu do zdjęć. Tego typu nośnik idealnie sprawdza się podczas kompanii, ponieważ jest odporny na wilgoć i nie ulega łatwym zniszczeniom. Urządzenia te mogą być wielokrotnie użytkowane, co pozwala na znaczne zminimalizowanie kosztów reklamowych. W przypadku produktu takiego jak fotobudka Śląsk jest obszarem Polski pozwalającym zarówno na wynajem, jak i zakup tego typu automatu fotograficznego.
A

Zalety fotobudek

Sednem zabawy i użytkowania automatu do zdjęć jest możliwość natychmiastowego wydrukowania fotografii. Odbitka z fotobudki może być doskonałym prezentem dla potencjalnego klienta, któremu z pewnością spodoba się ten oryginalny sposób reklamy. W ten sposób wytwarzane są wyłącznie pozytywne skojarzenia z miejscem zrobienia zdjęć oraz treściami umieszczonymi bezpośrednio na odbitkach. Może to być zarówno logo firmowe oraz hasło reklamowe, jak i atrakcyjny kod rabatowy. W dziedzinie usług takich, jak reklamowa fotobudka Śląsk może się pochwalić bardzo szeroką ofertą. W przeciwieństwie do zwykłych ulotek czy wizytówek, tego typu materiał reklamowy otrzymany np. podczas imprezy firmowej, z pewnością nie wyląduje w koszu na śmieci.

Fotografie z fotobudek

Każda wykonana przez automat do zdjęć fotografia może być przeglądana nie tylko za pomocą wbudowanego monitora. Oprócz wydruku, istnieje również możliwość wyświetlenia zdjęć na dodatkowym projektorze lub monitorze. Fotobudka pozwala również na współdzielenie wykonanych fotografii oraz przesłanie ich do komputera za pomocą WiFi lub zapisanie w czasie rzeczywistym w chmurze. Na szczególną uwagę zasługują możliwości oferowane przez media społecznościowe. Najnowocześniejsze oferowane na Śląsku fotobudki przynoszą doskonałe efekty w połączeniu z kampanią na portalach typu Facebook. Wygodna i prosta obsługa daje szansę skorzystania z urządzenia w każdej sytuacji, nawet podczas wyjątkowo mocno zakrapianej imprezy lub hucznego eventu.

Więcej dowiesz się na stronie fotobudka cena – smove.pl

Share: