Dom i Wnętrze

Biała kuchnia  – trzy propozycje

Biała kuchnia  – trzy propozycje

We współczesnych stylizacjach wnętrzarskich i ogrodowych powracamy do tego, co elementarne. Do prostoty zaklętej w barwie. Świadczy o tym moda na białe meble. Także te ogrodowe, technorattanowe – które dekorują nowoczesne tarasy i balkony. Biel dominuje także we wnętrzach, często stając się najlepszą bazą dla kolejnych kolorów, jak szarość czy czerń. Jednak wiele osób decyduje się na totalnie białe aranżacje: salonowe, sypialniane oraz kuchenne.

Biała Prowansja

Na gama-sklep.com.pl prezentuje się wiele atrakcyjnych mebli, także kuchennych. Bez trudu znajdziemy tutaj białe meble do kuchni marzeń. Jak te, które proponuje producent Gała Meble. Zachwycająca kuchnia Prowansja, która łączy funkcjonalność z romantycznym wzornictwem. Jeśli marzy nam się kuchnia klasyczna biała, to Prowansja oczaruje nas swoim urokiem. Jej lekkość wizualna pochodzi przecież od opartego na naturalności stylu prowansalskiego.

Jeśli zdecydujemy się przełamać czystość bieli, to lawendowe motywy zrobią to doskonale. Podkreślając przy tym odwołania do pierwotnego stylu. W uroczych i eleganckich witrynach można także umieścić dekoracyjne naczynia czy akcesoria.

Białe San Marino

Kuchnia, która realizuje włoską zasadę doskonałości w prostocie, to San Marino. Propozycja także od producenta Gała Meble. Przeszklone powierzchnie, dekoracyjne uchwyty, delikatność wzornictwa. Tak konstruuje się uroda w stylu vintage z nutką nowoczesności. Biel zyskuje tutaj rewelacyjne ujęcie.

Biała Luna

Minimalistyczna propozycja od producenta Gała Meble, czyli kuchnia Luna. Biel, kwadraty i prostokąty. Czy można sobie wyobrazić coś bardziej abstrakcyjnego i awangardowego? W takiej kuchni nie ma niczego zbędnego. Wszystko jest tym, czym być powinno. To ewidentnie przyszłościowa wizja białych mebli.

Share: