Zdrowie i Uroda

Bransoletka handmade – prezent od serca

Ręcznie wykonana bransoletka jest wspaniałym pomysłem zarówno na prezent urodzinowy, rocznicowy, jak i bez okazji. Dlaczego? Ponieważ jest tworzona z pasją i sercem, a to doceni każda kobieta. Bransoletki z kamieni naturalnych są nieprzerwanie modne i sprawią radość każdej wielbicielce biżuterii. Dlatego postaramy się wam nieco przybliżyć charakter tego typu bransoletek. Jeśli chcecie wiedzieć, jak wybrać odpowiednią bransoletkę z kamieni, to czytajcie dalej.

Typy bransoletek

Dostępne na rynku bransoletki z kamieni możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza z nich to bransoletki z naturalnych kamieni w srebrnej oprawie. Takie połączenie daje nieskończone możliwości kombinacji formy, kolorów i faktury. Powstałe w ten sposób biżuteryjne elementy z pewnością przykują uwagę i będą wspaniałym prezentem dla kobiet, które lubią przemycić srebrny dodatek w swoich stylizacjach. Bransoletki te będą idealne dla pań lubiących eleganckie stroje, takie jak sukienki, marynarki i kombinezony. Świetnie będą wyglądać w towarzystwie innej biżuterii, np. gustownego zegarka.
Do drugiej grupy zaliczamy bransoletki na gumce z kamieni naturalnych. Są one komfortowe w noszeniu, dobrze dopasowane i sprawdzą się u pań lubiących luźniejsze, bardziej codziennie stylizacje. Można je nosić samodzielnie, ale równie dobrze wyglądają w połączeniu z innymi bransoletkami z kamienia.

Dlaczego bransoletka z kamieni?

Bransoletki z kamieni szlachetnych cechują się niezwykłym połyskiem, fenomenalnym  zabarwieniem oraz dużą trwałością. Ponadto mają one nadzwyczajną moc i mogą dodać energii kobiecie, która je nosi. Bransoletki z kamieni naturalnych nie tylko pięknie wyglądają, ale również posiadają lecznicze i metafizyczne działanie. Aby wybrać dla swojej kobiety odpowiednią bransoletkę, warto zapoznać się z elementami litoterapii. Ze względu na różnorodność kolorystyczną, w jakiej występują bransoletki z kamieni, wpasują się one w każdy typ urody.

Bransoletka dla kobiety odważnej i inteligentnej

Każdy kamień ma przypisane swoje znaczenie. Jeśli chcemy, aby podarowana przez nas bransoletka z kamieni naturalnych była odzwierciedleniem charakteru obdarowywanej kobiety i dodatkowo go wzmacniała, zapoznajmy się z najpopularniejszymi kamieniami.
Bransoletka z hematytu obrazuje pogodę ducha, dodaje odwagi i umacnia wolę. Będzie idealna dla pań radosnych, nieco nieśmiałych, ale czerpiących radość z życia.
Z kolei bransoletka z jadeitu powinna trafić do pań o mocnym charakterze, stawiających na swoim, gdyż kamień ten symbolizuje władzę i ma zapewnić nie tylko dostatek, ale również beztroskie życie i osiąganie zamierzonych celów.

Biżuteria w formie takiej bransoletki może być oryginalnym pomysłem na prezent z okazji zbliżających się Walentynek. Spersonalizowane bransoletki z kamieni tanio znajdziemy u lokalnych twórców, działających również w Internecie, dla których tworzenie tych pięknych rzeczy  jest pasją oraz chęcią podzielenia się swoją wizją z innymi. Nie zapomnijmy również o tym, że biżuteria jest najlepszym przyjacielem każdej kobiety, a my jako mężczyźni powinniśmy o taką przyjaźń dbać ;).

Polecamy biżuterię dostępną pod adresem https://www.topartbizuteria.pl/

 

Share: