Ciekawe

Fotobudka śląsk – idealny wybór na imprezę urodzinową

Wkraczanie w dorosłość bądź okrągły jubileusz to możliwość zorganizowania oryginalnej imprezy poza domem. Można wszystko załatwić samodzielnie bądź zaangażować firmę eventową. Pomysłem na uświetnienie tego ważnego wydarzenia może być wynajem fotobudki śląsk.

Fotobudka śląsk – impreza na 18-tkę w klimacie filmowym

Organizowanie imprez tematycznych w ramach celebrowania 18-tych urodzin może być ciekawym pomysłem. Wybierając tematykę ikon kina i popkultury można zorganizować prawdziwą imprezę kostiumową. Nie może na niej zabraknąć udanych zdjęć, dlatego warto zorganizować fotobudkę. Może być oklejona plakatami filmowymi kasowych produkcji bądź znanymi wizerunkami gwiazd. Razem z przyjaciółmi można sobie zrobić rozszerzoną formę selfie w fotobudce. Nawet 6 osób może wspólnie pozować do zdjęć.

Fotobudka śląsk – fotobudka na jubileusz 70-tych urodzin

Fotobudka przeznaczona jest dla wszystkich, dla których zatrzymanie ulubionych chwil w czasie jest bardzo ważne. Dlatego będzie również odpowiednim wyborem na jubileusz 70-tych urodzin. Wiele osób w tym wieku aktywnie korzysta z portali społecznościowych, dzięki pomocy swoich najbliższych. Zdjęcia z uroczystości zrobione w fotobudce mogą przesłać bezpośrednio na swój profil. Zdjęcie można również opatrzyć stosownym komentarzem. Wywołanie to jedynie kilka chwil, więc zdjęcia można również wkleić do rodzinnego albumu. To również prawdziwa gratka dla miłośników aparatów, które nie przetrwały próby czasu czyli klasycznych Polaroidów. Można zafundować również sentymentalną podróż w przeszłość organizując imprezę w klimacie lat 60-tych, czyli czasie młodości i buntu. Można do fotobudki dopasować akcesoria związane z tym czasem, zarówno pacyfki, jak i zwiewne koszule, a także peruki z charakterystycznymi dla tych czasów dłuższymi fryzurami, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Hippisowski klimat można uzupełnić stylizacjami w stylu popularnych ówcześnie zespołów muzycznych, tj. The Beatles czy Rolling Stones. Taka nietypowa atrakcja na pewno przypadnie do gustu wszystkim gościom niezależnie od wieku i chętnie będą się fotografować w fotobudce. Zdjęcia można również poddać „próbie czasu” i stworzyć wersje w sepii, na co pozwalają opcje obróbki zdjęć w fotobudce.

Jedno jest pewne fotobudka śląsk pozwoli każdą imprezę uczynić wyjątkową, dlatego warto pomyśleć o jej wynajęciu na kolejne urodziny. Fotobudka ma już prawie 100 lat, a ciągle się nie starzeje i uzupełniana jest o coraz to nowsze rozwiązania technologiczne, przystające do dzisiejszych czasów, jednak pozwalające na zachowanie jej szczególnego charakteru.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka śląsk

Share: