Ciekawe

Fotografia i młodość

Fotografia i młodość

Żeby żyć naprawdę, trzeba wciąż się inspirować. Bez względu na to, czy mamy dwadzieścia czy siedemdziesiąt lat. Jeśli człowiek traktuje swoje życie jako wyzwanie, w którym pojawiają się bez ustanku rzeczy warte poznania, sprawy godne zainteresowania, ludzie do pokochania – wtedy starość nigdy nie nadejdzie. Młodość to kwestia ducha i wyobraźni. To nasze podejście do świata, który nas zachwyca i intryguje.

Jak się nigdy nie zestarzeć?

Jak sprawić, by młodzieńcza siła została z nami na zawsze? Trzeba odnaleźć w sobie pokłady dobrej energii, związanej z kochanymi ludźmi  czy z pasjami. Trzeba zwrócić się w kierunku tego, co daje nam autentyczne spełnienie i radość, a potem powtarzać to i pielęgnować. Na stronie cewe.pl znajdziemy różne formy, które pomogą nam w tym przedsięwzięciu.

Niech dobra energia wypełni przestrzeń osobistą

Fotoksiążki, fotoobrazy, fotokalendarze – wykonane na podstawie ważnych dla nas zdjęć. W ten sposób zatrzymamy to, co wartościowe na dłużej, na zawsze, przy sobie. Dobra energia, związana z osobą, z wydarzeniem czy z rzeczą, wypełni naszą przestrzeń. W biurze, w którym powiesimy rodzinny kalendarz. W salonie, który ozdobi romantyczny fotoobraz, symbol wielkiej miłości. Nawet w podróży, w którą zabierzemy fotoksiążkę w miniformacie, w której umieścimy śliczne zdjęcia naszych dzieci.

Młodość to kwestia siły wewnętrznej

Przekonamy się, że rzeczy potrafią wzmacniać, kiedy za nimi kryją się dobre wspomnienia i emocje. Kiedy poruszają najskrytsze zakamarki serca i umysłu. Młodości nie można mierzyć tylko upływającymi latami i zmianami dokonującymi się samoistnie w ciele. Młodość ma charakter fenomenalny. Wynika  z naszego nastawienia do świata. Z tego, co jeszcze spodziewamy się od życia dostać. Nie poddawajmy się tykającemu zegarowi biologicznemu, ale sami dyktujmy tempo istnienia według wewnętrznego rytmu.

Share: