Motoryzacja

Gdzie zdobyć wysokiej jakości naczepy w formie używanej?

Używane naczepy są dla wielu przedsiębiorców bardzo ważne. Istotne jest, aby naczepa nie była przerdzewiała i dobrze utrzymywała załadowany towar. Właśnie dlatego większość przedsiębiorców w przypadku naczep zdecyduje się na rynek wtórny, w którym można znaleźć wiele świetnych naczep za niższą cenę. Przyczepy, naczepy czy nawet maszyny rolnicze w formie używanej są dostępne na Giełdzie DBK za dobrą cenę i należytą jakość.  Używane i poleasingowe naczepy – to tu, u DBK!

Czym są używane, a poleasingowe naczepy od DBK?

 

DBK to firma, którą działa na wielu frontach jeżeli chodzi o przewóz i transport różnorodnych towarów. Jednym z frontów jest oddział Giełda DBK sprzedający używane samochody, ale również naczepy i przyczepy. Te poleasingowe cieszą się nie małym wzięciem. Wszystko za sprawą warunków jakie leasing nakłada na byłego właściciela naczepy. W trakcie trwania leasingu wszystkie naprawy, przeglądy techniczne i czynności związane z utrzymaniem naczep wykonywane są regularnie. Dzięki temu przyszli nabywcy takich naczep są pewni co do ich sprawdzonej historii i jakości.

Oprócz poleasingowych naczep w ofercie Giełdy DBK można również znaleźć ciekawe naczepy Schmitz w formie używanej. Tradycyjne używane naczepy również mogą być godne swojej ceny. Opłaca się je kupować na giełdzie takiej jak Giełda DBK ze względu na bardzo dobre sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed jego sprzedażą. Wszystkie samochody tak jak naczepy/przyczepy są dokładnie sprawdzane przed sprzedażą. Dlatego nie ma czego się obawiać! W giełdzie DBK wszystkie czynności przeprowadzane są z dbałością o każdy szczegół dlatego warto zainwestować w dodatkowy sprzęt właśnie tu!

Podsumowanie

 

Używane i poleasingowe naczepy są bardzo ciekawym rozwiązaniem pozwalającym na poszerzenie ilości zleceń i rozwój nie jednej firmy przewozowej. Ze względu na swoje indywidualne podejście każda firma stosuje swój własny tok postępowania w przypadku pozyskiwania nowych zleceń. Rozwój ilości naczep i samochodów ciężarowych jest jednym z nich.

Share: