Ciekawe

Idealna podróż służbowa – o czym musimy pamiętać?

Idealna podróż służbowa – o czym musimy pamiętać?

Planowanie podróży służbowej coraz częściej spada na barki głównego zainteresowanego – dawniej takimi sprawami zajmowały się kadry lub też działy finansowe. Dzisiaj musimy radzić sobie sami. Naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzą jednak zarówno przewoźnicy, jak i właściciele hoteli, kierując specjalną ofertę dla klientów biznesowych. Jak zaplanować podróż służbową, aby przebiegła bez zakłóceń?

Przede wszystkim: wybierz hotel i zadbaj o swój komfort

Podróże służbowe to niekończące się spotkania biznesowe, rozmowy oraz dogadywanie szczegółów konkretnych projektów. Po tak aktywnym dniu każdy z nas marzy o tym, aby położyć się w wygodnym łóżku i wyspać. Podstawą w podróży służbowej będzie więc znalezienie odpowiedniego hotelu. Lokalizacja hotelu nie powinna być przypadkowa. Jeśli do wybranego celu wybieramy się służbowym samochodem sprawa nieco się komplikuje. Owszem, możemy samodzielnie poruszać się po mieście, ale również narażeni jesteśmy na korki. W takich sytuacjach pracownicy najczęściej decydują się na hotele w centrum. Razem z nimi w cenie otrzymują … hałas i gwar. Jeśli zadecydujemy o podróży samolotem i lądujemy na Okęciu znacznie lepszym rozwiązaniem jest zainteresowaniem się hotelem przy lotnisku Okęcie. W stolicy mamy ich do wyboru kilka, jednak zdecydowanie najlepszą ofertę dla klientów biznesowych zaproponuje nam Lord Hotel. Poza komfortowymi pokojami możemy liczyć również na smaczne śniadania, możliwość korzystania z hotelowego SPA i pralni. Więcej informacji na stronie hotellord.pl.

Na co może liczyć klient biznesowy?

Decydując się na pobyt w hotelu blisko lotniska możemy liczyć przede wszystkim na usytuowanie nas w pokoju z dala od innych gości hotelowych. Obsługa hotelowa zdaje sobie sprawę z tego, że podróż służbowa to ciągłe spotkania, dzień w biegu. Wieczorem chce się gościom zapewnić maksimum komfortu i spokoju. Dodatkowo w pakiecie otrzymujemy również smaczne śniadanie i możliwość skorzystania z hotelowych udogodnień.

Share: