Dom i Wnętrze

Jesień – czas ogrodowego szaleństwa!

Jesień – czas ogrodowego szaleństwa!

Końcówka lata to czas wielkich wyprzedaży. Niemal wszystkie sklepy przygotowują teraz swoje magazyny na przyjęcie zimowych kolekcji. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale pozasezonowe wyprzedaże dotyczą nie tylko sklepów z ubraniami, ale również wyposażeniem ogrodowym. Właśnie teraz producenci sprzętu i mebli outdoorowych obniżają ceny swoich produktów i piękne, wytrzymałe meble można kupić w okazyjnych cenach. Na jakie meble na taras warto zwrócić uwagę? Gdzie kupować meble, aby zaoszczędzić niemałą kwotę? Sprawdź!

Meble na taras z internetu

Jeśli chcesz w pełni przygotować się na przyszłoroczny sezon już teraz, warto zapoznać się z ofertą mebli na taras w sklepach internetowych. Ze względu na niższe koszty utrzymania wirtualnego sklepu, ceny mebli w sieci często są wyjątkowo atrakcyjne. Co ważne, warto również śledzić profile ulubionych marek w mediach społecznościowych. Internauci często liczyć mogą na specjalne kody rabatowe udostępniane na profilach lub newsletterach. Co więcej, czołowi producenci często prowadzą swoje outlety, gdzie wyprzedawane są końcówki kolekcji lub produkty z niewielkimi, często niewidocznymi na pierwszy rzut oka skazami.

Modne meble na taras z technorattanu

Jakie meble tarasowe cieszą się obecnie największą popularnością? Przeglądając inspiracje prezentowane w katalogach i przyglądając się zewnętrznym strefom restauracji czy hoteli, nie mamy wątpliwości – technorattanowe! Meble ogrodowe wykonane z syntetycznej plecionki podbiły nasze serca bez reszty już kilka sezonów temu i wciąż utrzymują się w ścisłej czołówce najczęściej wybieranych mebli. Na popularność tego typu produktów składa się kilka czynników – designerski wygląd, trwałość i bezproblemowość. Właściciele minimalistycznych, wyplatanych kompletów mogą zapomnieć o impregnacji i czyszczeniu mebli – technorattan zachowuje swoją formę pomimo braku zabezpieczeń. Promieniowanie UV, skrajne temperatury i kontakt z wilgocią nie stanowią dla techorattanowych krzeseł, foteli czy stolików żadnego zagrożenia. Co więcej, syntetyczny rattan charakteryzuje się zwartą, nieporowatą strukturą, która nie chłonie wody ani zanieczyszczeń. Dzięki tym właściwościom, utrzymanie mebli (nawet białych)  w czystości nie stanowi najmniejszego kłopotu. Obecnie producenci oferują bardzo zróżnicowane produkty. Wśród mebli z technorattanu znajdziemy zarówno klasyczne komplety składające się ze stołu i krzeseł, jak i minimalistyczne, designerskie kanapy o modułowej budowie, huśtawki i leżanki.

 

 

Share: