Zdrowie i Uroda

Lakiery winylowe – czym się charakteryzują i czy warto je stosować?

Lakiery winylowe - czym się charakteryzują i czy warto je stosować?

Wiele z kobiet kocha malowanie paznokci. Bardzo często zmieniają kolory, wymyślają nowe wzory i eksperymentowanie. Kiedy mamy ochotę na zabawę z trendami, zmywamy lakier do paznokci bardzo często i zmieniamy manicure w zależności od okazji. Są jednak sytuacje, gdy mamy mało czasu, jesteśmy zabiegane i szukamy lakieru, który zapewni nam jak największą trwałość. W takiej sytuacji odpryskujący w najmniej odpowiednim momencie lakier może doprowadzić nas do wściekłości.
Aby tego uniknąć, warto sięgnąć po lakiery winylowe. Przeczytaj, czym się charakteryzują i w jakich sytuacjach warto po nie sięgać.

Czym są lakiery winylowe?

Lakiery winylowe to lakiery, które w swoim składzie zawierają polimery winylowe, które gwarantują niezwykłą trwałość lakieru. Kobiety, które pragną, aby lakier na ich paznokciach utrzymywał się przez długi czas, mają do wyboru kilka opcji. Mogą na przykład wybrać się do kosmetyczki lub wykonać w domu manicure hybrydowe przy pomocy specjalnej lampy UV. Jeżeli jednak nie chcemy wydawać pieniędzy na kosmetyczkę ani stosować specjalnych lamp, dobrym rozwiązaniem mogą być lakiery winylowe.

Lakiery winylowe charakteryzują się o wiele większą trwałością niż zwykłe lakiery, podczas gdy proces ich aplikacji jest bardzo prosty – nie różni się specjalnie od nakładania zwykłego lakieru. Ich trwałość wynosi około siedmiu dni, chociaż może się ona nieco różnić w zależności od producenta lakieru winylowego.

Dla kogo najodpowiedniejszy będzie lakier winylowy?

Lakier winylowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które są aktywne, muszą znaleźć czas w życiu na wiele różnych rzeczy, ciągle są w biegu, a mimo to przez cały czas potrzebują wyglądać nienagannie. Dzięki tej metodzie nie musimy cały czas malować paznokci na nowo. To również idealne rozwiązanie dla tych kobiet, które nie chcą regularnie wykonywać manicure’u u kosmetyczki ani kupować specjalnych lamp UV.

Jak stosować lakier winylowy?

Lakier winylowy nakłada się na paznokcie dokładnie tak samo jak zwykły lakier. Możemy nałożyć jego dwie warstwy, wtedy kolor będzie bardziej intensywny. Dla dodatkowej ochrony możemy nałożyć na lakier jeszcze specjalny top coat. W sklepach znajdziemy zestawy zawierające lakier winylowy i top coat.

Nie musimy się obawiać o paznokcie stosując lakier winylowy,jest on całkowicie bezpieczny. Jedynie używanie ciemniejszych odcieni może spowodować niewielkie przebarwienia, które szybko znikają. Lakier winylowy łatwo usunąć przy pomocy zwykłego zmywacza do paznokci.

Wysokiej jakości winylowe kupisz w sklepie SEOL Cosmetics

Share:
https://koco.pl/bryczesy-odwiedzamy-sklep-jezdziecki/ https://dowiedz-sie.com.pl/gdzie-dziecko-moze-nauczyc-sie-jezdzic-na-nartach/ https://siteopia.pl/dlaczego-warto-wyslac-dziecko-na-oboz/