Zdrowie i Uroda

Czy modelowanie ust jest zabiegiem bezpiecznym?

Poprawa urody twarzy nie jest dzisiaj wyzwaniem – do dyspozycji mamy nie tylko wiele profesjonalnych kosmetyków, ale również zabiegów, które przeprowadzane są w gabinetach kosmetycznych. Od dłuższego czasu możliwe jest także korzystanie z profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej, dzięki której uda nam się powiększyć usta czy też spłycić zmarszczki. Czy zabiegi medycyny estetycznej są bezpieczne?

 

Medycyna estetyczna – jak może nam pomóc?

Zabiegi medycyny estetycznej stają się bardzo popularne w Polsce – wynika to nie tylko z ich skuteczności, ale szerokiej dostępności. Olbrzymia liczba klinik medycyny estetycznej sprawia, że Polacy coraz chętniej decydują się na poprawienie swojej urody.

Wśród najchętniej wymienianych zabiegów wymienia się modelowanie ust oraz spłycanie zmarszczek na twarzy. Oba zabiegi wykonywane są przy pomocy przebadanych dermatologicznie substancji, które gwarantują wysoką skuteczność. Wykorzystywany podczas zabiegów kwas hialuronowy stosowany jest to wypełniania i konturowania ust oraz spłycania zmarszczek. Jego działanie widoczne jest od razu, a efekty utrzymują się do ok. 9 miesięcy. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie, jednak wraz z wiekiem jego ilość spada. Zastosowanie kwasu hialuronowego podczas zabiegów medycyny estetycznej pozwoli na przywrócenie skórze twarzy jędrności i gładkości!

 

Toksyna botulinowa – wygładzenie zmarszczek w szybki i prosty sposób

Toksyna botulinowa, zwana popularnie botoksem, działa na zasadzie upośledzania przewodzenia impulsów nerwowych pomiędzy włóknami mięśniowymi. Zaaplikowana w odpowiednie miejsce pozwala na rozluźnienie i zrelaksowanie skóry twarzy oraz na skuteczne wygładzenie zmarszczek. Efekty zabiegu toksyną botulinową widoczne są po kilku dniach od zabiegu.

Czy zabiegi są bezpieczne? Zdecydowanie tak. Przeprowadzane w profesjonalnych klinikach przez doświadczonych specjalistów będą całkowicie bezbolesne, a ich efekty widoczne będą przez długi czas.

 

 

Share:
zobacz https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ zobacz