Spośród licznych marek i kolorów lakierów hybrydowych dostępnych na rynku z pewnością na uwagę zasługuje semilac 08. Jest to wyjątkowy lakier o wybitnej trwałości i niezbędnych właściwościach do uzyskania rozmaitych zdobień na paznokciach.

Nowa formuła

Fakt faktem – większość lakierów marki semilac nie wychodzi poza szereg. Sprawdzają się, cieszą powodzeniem wśród konsumentów, lecz na ogół nie wywołują ochów i achów. W przypadku lakieru semilac 08 sytuacja jest zgoła inna. Klientki nie mogą się nadziwić, jak trwały i pełen blasku jest efekt za który odpowiedzialny jest lakier.

Nowe możliwości

Semilac 08 to nie tylko monotonny manicure w jednym kolorze. Jego odcień pozwala na stworzenie niecodziennych kompozycji na paznokciach. Wspaniale współgra z pastelowymi kolorami, tworząc delikatne i eleganckie ombre, natomiast w połączeniu z czarnymi wzorami tworzy drapieżny i awangardowy efekt.

Nowa cena?

Z pewnością użytkownicy lakierów semilac odetchną z ulgą, słysząc informację o tym, że cena lakieru semilac 08 nie różni się od cen innych opcji kolorystycznych. Co więcej, istnieje szansa na podpisanie przez markę semilac większej ilości kontraktów ze sklepami internetowymi, co znacznie ułatwi dystrybucję tych lakierów.

Z czym nosić?

Intensywny róż może początkowo sprawiać wrażenie koloru nieadekwatnego do codziennych stylizacji. Nic bardziej mylnego! Wystarczy zajrzeć na dowolny portal, który bierze pod lupę życie celebrytów. Łatwo można zweryfikować nie tylko ich ubrania, ale także dodatki i kosmetyki. Przeważnie każda gwiazda stara się kreować własny styl, lecz semilac 08 zawojował rynek kosmetyczny do tego stopnia, że nie sposób pokazać się z innych lakierem na paznokciach będąc osobą publiczną.

Jak zacząć?

Manicure hybrydowy zyskał na popularności, lecz wciąż istnieje grupa zwolenników klasycznego zdobienia paznokci. Wiele kobiet nęci perspektywa trwałego zdobienia, jednak obawiają się, że samodzielne wykonanie może nie być dobrej jakości a w konsekwencji mieć negatywny wpływ na strukturę paznokcia. Tymczasem nic bardziej mylnego. Klasyczny zestaw startowy marki semilac dowodzi, że manicure hybrydowy jest w zasięgu ręki za niewielkie pieniądze. Wystarczy zapoznać się z tutorialami dostępnymi na kanale semilaca w serwisie YouTube.

Jeżeli jeszcze masz wątpliwości i wahasz się nad zakupem lakierów semilaca z obawy przed tym, że nie byłby dla Ciebie korzystny – najlepiej wypróbuj go sama! Z pewnością nie pożałujesz, a Twoje paznokcie będą Ci wdzięczne. Zazdrosne spojrzenia znajomych również są tego warte!

Zapraszam po więcej informacji na stronę semilac 08.

Share: