Ciekawe

Pamiątka ślubna dla rodziców

Ślub dzieci budzi w rodzicach skrajne uczucia – z jednej strony szczęście i dumę, a z drugiej stres i smutek związany z faktem, że ukochana córka czy syn opuszcza gniazdo rodzinne. Warto w tym szczególnym dniu pamiętać o swoich rodzicach, którzy dokładają wszelkich starań, aby dzień ślubu był naprawdę wyjątkowy. W jaki sposób możesz podziękować rodzicom w tej szczególnej chwili i jak okazać im ogrom swojego uczucia? Sprawdź nasze rady!

Niekonwencjonalne rozwiązania

Podziękowania dla rodziców podczas wesela przeważnie wyglądają bardzo podobnie – para młoda na środku sali wygłasza krótką mowę, wręcza podarunki, a potem zespół gra jedną ze sztampowych piosenek, bez której ciężko wyobrazić sobie tę chwilę. A może na swoim ślubie warto podejść do tematu podziękowań nieco inaczej, bardziej oryginalnie? Ciekawą alternatywą dla tradycyjnego wręczenia prezentów jest przygotowanie prezentacji ze zdjęć, która zostanie wyświetlona na zaciemnionej sali. Kilkuminutowa podróż przez wczesne dzieciństwo, dorastanie, aż do chwili obecnej z pewnością wywoła uśmiech na twarzach rodziców, którym zakręci się w oku łezka wzruszenia.

A teraz propozycja dla odważnych: wykonanie ulubionej piosenki z akompaniamentem orkiestry z pewnością byłoby niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Was, jak i dla rodziców!

Prezent z pomysłem

Zamiast koszy podarunkowych czy pucharów dla najlepszych rodziców, które w przyszłości będą zbierać kurz stojąc bezużytecznie na półce, warto sprawić rodzicom prezent, który naprawdę ich ucieszy. Możecie postawić na niematerialny podarunek, taki jak bilety do teatru, rejs statkiem albo romantyczna kolacja. Jeśli wolicie postawić na bardziej „namacalny” prezent, który na zawsze pozostanie z waszymi rodzicami, warto skomponować spersonalizowaną fotoksiążkę. Na portalu https://www.cewe-fotoksiazka.pl/ możesz zaprojektować strona po stronie każdą kartę zadrukowaną zdjęciami. Możesz podarować bliskim dwie książki – jedną wypełnioną wspólnymi zdjęciami z dzieciństwa, a drugą zawierającą zdjęcia z ceremonii i wesela. Fotoksiążka ślubna będzie piękną pamiątką, dzięki której wspomnienie ślubu będzie zawsze intensywne i żywe.

 

Share: