Ciekawe

Podstawa drogowa – innowacyjne rozwiązania na jezdni, parkingu i placu budowy

Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, jak wyglądałaby jazda samochodem, gdyby usunąć z jezdni wszystkie znaki? Oznaczenia pionowe są podstawowym elementem infrastruktury drogowej. Dzięki nim kierowcy, piesi i inni uczestnicy ruchu kierują się jasnymi zasadami, informowani są o niebezpieczeństwie czy kierunku jazdy. Aby każdy znak dobrze spełniał swoją rolę, musi być solidnie przymocowany do podłoża. Nic nie zabezpieczy znaku lepiej niż podstawa drogowa Nicrobase. Czym charakteryzuje się produkt polskiego producenta? Sprawdź!

Czym wyróżnia się podstawa drogowa Nicrobase? 

Podstawa drogowa Nicrobase służy do unieruchamiania pionowych oznaczeń drogowych (nie tylko standardowych znaków, ale również tablic informacyjnych, pachołków, wahadłowej sygnalizacji oraz ogrodzeń). Może być stosowana do zabezpieczenia stałych lub czasowych elementów. Zastosowanie podstawy jest szerokie. Bazy pod znaki drogowe używane są między innymi do wygradzania wzdłuż jezdni powierzchni wyłączonej z ruchu, rozdzielania dwóch pasów, oznakowania zwężonego pasa, podtrzymywania wielkogabarytowych tablic, montażu ogrodzeń tymczasowych. Podstawy spotkać możemy na jezdni, parkingach, lotniskach, planach budowy, a nawet przestrzeniach, w których odbywają się imprezy masowe, na przykład koncerty.

Bazy skutecznie unieruchamiają znaki i zapobiegają ich przekręcaniu czy przewracaniu. Do ich produkcji wykorzystuje się PCV odzyskane w procesie recyklingu. Wytrzymałe bazy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, mróz i woda. Wyposażone są w uniwersalne otwory montażowe pasujące do wszystkich standardowych znaków.

Małe i duże tablice

Podstawy Nicrobase dostępne są w dwóch wariantach różniących się wymiarami i wagą. Producent oferuje podstawę małą o wadze 20 kg oraz dużą (30 kg). Bazy możesz łączyć ze sobą w rozbudowane platformy o dużej stabilności. Modułowa konstrukcja umożliwia tworzenie rozbudowanych platform bez użycia żadnych narzędzi. Montaż, a następnie demontaż i transport podstaw nie przysparza żadnych trudności. Bazy możesz układać jedna na drugiej, aby nie zajmowały dużo miejsca.

Share: