Technologia

Samsung Galaxy Tab A: Tablety do pracy, do zabawy, do wszystkiego!

Najnowsza seria Galaxy Tab A optymalizuje Twoją codzienną rutynę — od rozrywki po naukę hybrydową. Nowe modele z serii Galaxy Tab A8 to imponujący ekran, moc i wydajność w smukłej i lekkiej obudowie.

Nowe tablety z serii Samsung Galaxy Tab A są gotowe do nauki, rozrywki, łączenia się z całym światem i nie tylko. To urzekające przenośne doświadczenie, które pasuje do codziennego stylu życia i budżetów użytkowników oraz bezproblemowo synchronizuje się z innymi urządzeniami z serii Samsung Galaxy. Stwórz swój własny, domowy ekosystem urządzeń z serii Galaxy!

Ulepszona seria Samsung Galaxy Tab A tylko dla Ciebie!

Przygoda z nowymi modelami z serii Samsung Galaxy Tab A8 zaczyna się od charakterystycznego dla Samsunga wzornictwa i obsługi tabletu, uwielbianego przez użytkowników serii Tab S. Jego lekka forma ma imponujący ekran o przekątnej 10,5 cala z wyjątkowo smukłą ramką i typowym współczynnikiem proporcji ekranu na poziomie 16:10. Rezultatem jest 80-procentowy stosunek ekranu do obudowy, który zapewnia znacznie bardziej wciągające wrażenia wizualne niż poprzednie modele tabletów.

Niezależnie od tego, czy użytkownicy przesyłają strumieniowo ulubiony program, kolejny sezon wyczekiwanego serialu, grają z przyjaciółmi, czy też spotykają się z rodziną podczas wideorozmów, czterogłośnikowy Galaxy Tab A8 z technologią dźwięku Dolby Atmos® zapewnia bogaty pejzaż dźwiękowy z niezrównaną szczegółowością, głębią i realizmem.

Ochrona i wygoda w codziennym użytkowaniu

Nowa seria tabletów Samsung Galaxy Tab A8 zapewnia rozrywkę i produktywność wzbogaconą o otwarty ekosystem urządzeń serii Samsung Galaxy. To wszystko ma na celu ułatwienie i ulepszenie codziennego życia w odczuwalny, niespotykany dotąd sposób. Nie da się ukryć, że ostatnie lata udowodniły, że tablety mogą być bramą do lepszych doświadczeń — zarówno do pracy, jak i zabawy. Galaxy Tab A8 oferuje solidną interaktywną zawartość edukacyjną i wygodną kontrolę rodzicielską, która ułatwia rodzicom zapewnienie dzieciom bezpiecznego i angażującego środowiska do nauki w domu i poza nim.

Użytkownicy mogą natychmiast uzyskać dostęp do różnych mobilnych aktywności w jednym miejscu, a także ustawić cele dotyczące czasu korzystania z urządzenia i śledzić postępy w ich realizacji przez cały tydzień. Dzieci mogą również cieszyć się zabawnym, spersonalizowanym doświadczeniem tabletu. Co więcej, aby uzyskać prostszą i wydajniejszą wielozadaniowość, możesz podzielić ekran i korzystać z dwóch aplikacji obok siebie, a nawet dodać wyskakujące okienko  dzięki funkcji Multi-Active Window. Jeśli jesteś na wykładzie, możesz jednocześnie rozmawiać z kolegami z klasy, robić notatki i przeglądać prezentację. A podczas przeglądania Internetu po prostu przeciągnij link z bieżącego okna na bok, aby utworzyć podzielony ekran[1]. Z nową serią Samsung Galaxy Tab A codzienne obowiązki staną się znacznie prostsze.

Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 [1] Funkcja przeciągnij i podziel działa z Samsung Internet, Notatki Samsung, Moje pliki, Wiadomości i innymi. Kompatybilność może się różnić w zależności od aplikacji.

Share: