Ciekawe

Spotkania biznesowe poza Warszawą – dowiedz się, jak je zorganizować

Szukając idealnego miejsca na spotkanie biznesowe czy zorganizowanie konferencji dla swoich pracowników firmy coraz częściej szukają miejsc ku temu poza Warszawą. Stolica wydaje się być idealnym miastem do spotkań biznesowych: nie brak tu kawiarenek, wykwintnych restauracji. Mimo tego, popularnością cieszą się podwarszawskie miejscowości. Dlaczego?

Omiń korki, znajdź sale konferencyjne w Jachrance i oddychaj czystym powietrzem!

W poszukiwaniu interesujących lokalizacji oraz miejsca dostosowanego dla większych grup przedsiębiorcy coraz częściej zwracają oczy w stronę Zalewu Zegrzyńskiego. Zlokalizowane wokół niego hotele i restauracje zdają się by idealnym miejscem na organizację konferencji. Jednym z ciekawszych miejsc jest bez wątpienia Lawenda Park Hotel, o którego ofercie przeczytamy na stronie jachranka.pl. Managerowie tego hotelu zaproponują nam przede wszystkim przestronne sale konferencyjne w Jachrance, dostosowane do przyjmowania zróżnicowanej ilości gości. Poza nimi hotel dysponuje komfortowymi pokojami z pełnym wyposażeniem oraz wspaniałą restauracją, gdzie szefowie kuchni ugoszczą nas lokalnymi przysmakami.

Jak zorganizować czas po konferencji?

Jeśli zapraszamy naszych pracowników na konferencję z noclegiem konieczne jest zorganizowanie im rozrywki po części oficjalnej. Hotele chętnie pomagają przy organizacji eventów takich jak zabawy i gry sportowe, ogniska, kuligi i wiele innych. Warto przemyśleć tę opcję.

 

Share: