Dom i Wnętrze

W takiej kuchni gotuje się wybornie!

Wyborne potrawy na fantazyjnie udekorowanym stole to doskonałość sama w sobie, która sprawia, że życie smakuje lepiej. Dla wielu osób nie tylko delektowanie się pysznościami to wielka przyjemność, ale także przygotowywanie ich to wielka atrakcja. Żeby zarówno gotowanie jak i jedzenie smakołyków dawało mnóstwo radości, warto pomyśleć o doskonale zaaranżowanej przestrzeni kuchennej. Takiej, w której wyborne dania idą w parze z wyborną atmosferą i wystrojem.

Śnieżne fantazje i meble kuchenne białe połysk

Meble kuchenne białe połysk to coś pięknego! Przekonamy się o tym z całą pewnością na stronie gama-sklep.com.pl, gdzie proponuje się kolekcje tego rodzaju. Śnieżne, fantazyjne, bajkowe, a przy tym nowoczesne, praktyczne i solidne. Białe bezy, bita śmietana, tort śmietankowy – te słodkości mogą pojawić się w takiej rozkosznej kuchni w dosłownej postaci, ale też jako dekoracje. Jako obrazy czy fotografie w skali XXL powieszone koło szafek w połysku zaprezentują się zjawiskowo.

Wytwornie i wybornie w czarnej kuchni awangardowej

Nie tylko biel sprawdzi się jako plastyczna podstawa kuchenna, ale też kontrastowa dla niej czerń. Taka w wersji minimalizmu, który przypadnie do gustu miłośnikom awangardowych stylizacji. Wytwornych i intrygujących.

Zielono mi w kuchni w groszkowym kolorze

Zieleń to barwa natury i tych wszystkich jej fantastycznych skarbów, które uwielbiamy. To barwa warzyw i owców, które w kuchni nie tylko zajadamy, ale którymi możemy też kuchnię pokolorować. Na przykład naklejkami wielkoformatowymi na lodówkę czy na zmywarkę, które przedstawiają groszek czy ogórki. W ten sposób podkreślimy naturalny i zarazem nowoczesny charakter kuchennej przestrzeni. Jeśli dekoracje takie zestawimy z szafkami kuchennymi z zielonymi frontami i blatem w tym kolorze – świat kulinariów zupełnie się zazieleni. Stanie się wiosenny o każdej porze roku.

Share:
loki.com.pl asol-ogrodowy.pl le-prestige.pl