Ciekawe

Wybierz idealne miejsce na swoje wesele!

Wybierz idealne miejsce na swoje wesele!

Poszukiwania najlepszej sali na swoje wesele to nie lada problem – z każdym rokiem przybywa restauracji, karczm czy sal balowych, dostosowanych przede wszystkim do tego typu imprez. Jak poradzić sobie z olbrzymim wyborem? Oto kilka wskazówek na co przede wszystkim zwracać uwagę!

Wesele w stolicy!

Znalezienie odpowiedniej sali w stolicy nie będzie problemem – ten widoczny będzie dopiero wtedy, kiedy zapytamy o koszty. Restauratorzy ze stoli cenią się wysoko, o czym przekonały się już tysiące par młodych. Nie dajmy się jednak zwieść słowom, że „wszędzie jest tak drogo” – nie jest! Wystarczy odrobina czasu i cierpliwości. Z pewnością warto szukać poza ścisłym centrum – dzięki temu zyskamy nie tylko niższe ceny, ale nierzadko także: piękne widoki, bliskość zieleni. Wesele w Warszawie nie musi bowiem kojarzyć się z korkami – wystarczy poszukać! Ciekawą ofertę dla swoich gości przedstawił Hotel Lord, położony w niewielkiej odległości od Okęcia. Oferuje on nie tylko znacznie niższe ceny, ale łatwiejszy dojazd, liczne atrakcje dla gości, możliwość korzystania z dużej sali balowej czy niewielkiej, kameralnej sali dla 20 gości. O wszystkich tych atrakcjach poczytamy na stronie hotellord.pl.

Na co zwracać uwagę?

Podczas rozmowy z managerami sali przede wszystkim zainteresujmy się tym, jak wiele gości może pomieścić dane miejsce. Rozglądając się zwróćmy uwagę na jakość oświetlenia, możliwość wyjścia na taras, ogród. Niewątpliwie ważne są również ozdoby – wiele sal weselnych oferuje wystrój sali, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy się sami zajęli tym zagadnieniem. Podczas rozmowy o cateringu zapytajmy, czy istnieje możliwość przygotowania dan również dla gości wegetarian czy wegan. Zazwyczaj w dużych hotelach nie ma z tym żadnego problemu.

Share: