Dom i Wnętrze

Zbuduj dom i nie zaciągaj olbrzymiego kredytu!

Własny dom to dla wielu osób urzeczywistnienie marzenia o lepszym życiu, większej przestrzeni życiowej, komforcie. Wysokie ceny u deweloperów nie zniechęcają do kupowania nowych domów. Na szczęście nie musimy zaciągać olbrzymich kredytów, aby mieszkać we własnym domu. Dzisiaj możemy dom zbudować w znacznie niższej cenie i w czasie, który mocno nas zaskoczy! Jak to możliwe?

W poszukiwaniu idealnego domu dla nas

Domy drewniane konstrukcji szkieletowej nie są niczym nowym na polskim rynku. Można je było spotkać już po zmianach ustrojowych po 89. roku, jednak dopiero dzisiaj faktycznie stały się one modne. Wszystko za sprawą licznych firm budowlanych, które zaproponują nam nie tylko interesujące projekty domu z drewna, ale i wybudują go w kilka miesięcy. Jedną z takich firm jest mawit.com.pl.
Jakie są projekty oferowane przez firmy budowlane? To tworzone z sercem i pasją bryły, w których znajdziemy przede wszystkim wiele naturalnego światła. Każdy z projektów zakłada przestronny salon z kuchnią i jadalnią oraz WC na parterze, na piętrze zaś znajdują się sypialnie i łazienka z WC. Projekty zakładają również możliwość wybudowania garaży czy też podjazdy na samochody.

Zaletą domu z drewna jest krótki czas jego budowy – szacuje się, że dom w stanie surowym zamkniętym dodaje się po 2-3 miesiącach, a dom w stanie deweloperskim już po 6-8 miesiącach. Wiele topowych firm może nam również zaproponować kompleksowe wykończenie domu wewnątrz.

Ile to kosztuje?

Zazwyczaj kojarzymy budowę domu z olbrzymimi kosztami oraz koniecznością zaciągnięcia kredytu. W przypadku domu z drewna koszt jego wzniesienia jest o ok. 35% niższy niż w przypadku domu murowanego o podobnej kubaturze. Poczynione oszczędności można przeznaczyć na lepsze doposażenie czy termoizolację domu.

 

Share: