Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – przewaga na każdym froncie  

Depilacja laserowa jest rodzajem permanentnego usuwania skóry, który ze względu na swoją innowacyjność i nowoczesność jest najlepszą metodą depilacyjną na świecie. Żadna inna metoda depilacji – wosk, żyletki, depilatory czy maszynki nie są tak perfekcyjne w działaniu jak depilacja laserowa. Wraz z nią już zawsze człowiek jest pewny, że z powierzchni jego skóry nie będą wystawać żadne włoski czy nieestetyczny meszek.

 

Depilacja laserowa – jak przebiega zabieg?

 

Każdy pojedynczy zabieg depilacji laserowej nie różni się od innego. Wszystko rozpoczyna się od wejścia do gabinetu, a następnie zajęcia miejsca na specjalnym fotelu. Pozycja jest przystosowana do partii ciała, która aktualnie będzie poddawana depilacji. Po położeniu się na fotelu osoba przeprowadzająca zabieg ma za zadanie nałożyć specjalny żel na depilowaną partię. Głównie jest on nakładany aby zapewnić poślizg laserowi depilacyjnemu, ale przede wszystkim aby chłodzić rozgrzaną skórę. Dzięki żelowi skóra jest mniej zaczerwieniona i mniej piecze co sprawia, że niejednokrotnie po zabiegu nie ma praktycznie żadnych efektów niepożądanych w postaci bólu.

 

Po nałożeniu żelu osoba przeprowadzająca zabieg przez dany okres czasu przejeżdża laserem po danej partii ciała klienta. Musi wykonać to bardzo dokładnie aby nie pozostawić żadnych nieobjętych laserem przestrzeni. Mimo wszystko zabieg nie trwa długo i wszystko mieści się w granicach kilkunastu minut – do maksymalnie kilkudziesięciu minut w przypadku największych partii na ciele. Bowiem logicznym jest fakt, iż mniejsza partia jak pachy będzie depilowana szybciej niż większa partia jak uda.

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/

 

Podsumowanie

 

Mimo, że depilacja laserowa wymaga regularności – są to najczęściej od 4-9 sesji rozłożonych w czasie co miesiąc. Jednak regularność i cierpliwość popłaca. Po tym okresie nie trzeba już martwić się o ciągłe golenie odrastających włosów. Jest to nie lada przywilej, za który wiele osób oddałoby bardzo dużo – komfort i pewność siebie w każdej sytuacji!

 

 

 

Share: