Ciekawe

Dominikana, Seszele, Mauritius… – ślub na egzotycznej wyspie

Dominikana, Seszele, Mauritius… - ślub na egzotycznej wyspie

Od kilku lat w ofercie czołowych touroperatorów w Polsce znajdziemy możliwość wyjazdu połączonego z organizacją ceremonii ślubnej na plaży. Z pewnością jest to świetna opcja dla par, które szukają możliwości oddalenia się od polskich tradycji i organizacji ślubu w taki sposób, w jaki chcą tylko oni. Co warto wiedzieć o ślubach na plaży? Czy ich organizacja jest trudna?

Powiedz „tak” pod palmami

Wszystkimi zagadnieniami, takimi jak zorganizować ślub na Dominikanie, zajmuje się biuro podróży. Naszym zadaniem jest rozmowa z pracownikiem biura i ustalenie najważniejszych detali: daty wyjazdu, daty ceremonii ślubnej, wybór hotelu. Po stronie biura podróży pozostaje wykupienie dla nas biletów lotniczych, zarezerwowanie hotelu i załatwienie transferów. Warto także wiedzieć, że przez cały czas pobytu na wyspie nad naszym bezpieczeństwem czuwać będzie pracownik biura – najczęściej rezydent. Niezbędne będzie również doniesienie konkretnych dokumentów. Nie musimy martwić się o samą ceremonię – biuro podróży przygotowuje miejsce, sprowadza w konkretnym dniu urzędnika państwowego oraz zatrudnia fotografa, który robi zdjęcia nie tylko podczas ceremonii, ale również podczas sesji plenerowej. Jedno z topowych biur podróży w Polsce: romantyczne.com oferuje usługi najlepszych fotografów w kraju. W ofercie wyjazdu znajdziemy również wyżywienie, ubezpieczenie turystyczne.

Podróż poślubna…

Wyjazd ślubny warto połączyć z kilkudniowym odpoczynkiem pod palmami. Taki pobyt warto wykorzystać przede wszystkim na relaks i aktywne spędzanie czasu. Podczas pobytu na Dominikanie warto spróbować nurkowania z butlą czy z maską, jak i zapisać się na rejs statkiem. Czas spędzać można również podczas poznawania wyspy – ułatwią to liczne wypożyczalnie rowerów czy skuterów.

Share: