Dom i Wnętrze

Zapraszamy do wiosennej metamorfozy wnętrzarskiej!

Nowy Rok dla wielu osób to symboliczny czas na start. To moment, w którym podejmujemy życiowe decyzje, rozpoczynamy nowe zajęcia, podejmujemy wyzwania, stawiamy sobie cele. Potem mija kilka miesięcy i większość tych fantastycznych spraw pozostaje niezrealizowana. Mija ochota na przemianę. Ale kiedy nadchodzi wiosna, znowu powraca wraz z dogłębnie zmieniającym się światem natury. Rozpoczynamy więc kolejne zmiany, te wielkie, ale też te mniejsze jak metamorfoza naszych mieszkań, domów i ogrodów. Przemiany na skalę całej biografii są bardzo trudne i nie wolno o nich zapominać. Ale warto zająć się także tym, co tu i teraz, co jest proste jak przemeblowanie nudnego salonu czy zaaranżowanie kuchni w ukochanym przez nas stylu.

Salon i kuchnia z regałami nowoczesnymi

Wiosenne przebudzenie i ożywienie niech przełoży się na wystrój i nastrój. Pokażmy go w naszych wnętrzach. Na przykład poprzez kolorowe ekspozycje z regałami nowoczesnymi jako ramą. Piękne, proste, wykonane z najlepszych materiałów meble, na których ustawimy pierwsze wiosenne kwiaty w wazonach lub doniczkach. Albo pogodne zdjęcia oprawione w kolorowe ramki. Takie regały z powodzeniem udekorują w wiosennym tonie nie tylko elegancki salon, ale także stylową kuchnię. Zwłaszcza że obecnie przestrzeń kuchenna płynnie przechodzi w tę salonową. Znikają granice pomiędzy domowymi strefami. Popisowe regały nowoczesne nam to umożliwiają, jak wiele innych mebli, które znajdziemy tutaj: notodo.pl.

Biżuteryjne lub rustykalne komody

Wiosna to czas na lśnienie i olśnienie. To pora świeżych kwiatów w wazonie, które umieścić warto w każdym zakątku. Najlepiej na niebanalnej komodzie. Takiej w rustykalnym charakterze, udekorowanej naturalną strukturą drewna. Lub takiej maksymalnie olśniewającej, czyli komodzie lustrzanej. Ta ostatnia prezentuje się jak biżuteria i wspaniale dopełni kompozycję wnętrzarską w duchu glamour.

Share:
pokrowce na meble tarasowe roleta do pergoli ogrzewanie tarasowe